Halle – Gouden huwelijk voor Guy en Rita

Editiepajot.com
Halle
© Devogeleer Emile

 Guy Tordeur en Rita Timperman vierde met familie en vrienden hun 50 jaar huwelijk (30/06/1973)

Guy Tordeur werd geboren in Anderlecht op 15 september 1949, na de woelige jaren van wereldoorlog twee. Snel daarna verhuisde het gezin Tordeur naar Halle, Guy is in Halle en ver daar buiten gekend als de man met het hart op de juiste plaats, zo stichtte hij in die jaren verschillende verenigingen voor menswelzijn zoals Stichting Cardijn, Halle zonder grenzen,en onlangs BAPN waarin hij functioneer als president

Guy Tordeur werkte voor de kost 23 jaar op het secretariaat LBC-NVK in Antwerpen en 22 jaar in het verbond in Brussel.

Guy was ook de man die het KAJ in Halle opnieuw leven gaf en later met zijn Rita het Kajotersdomein in Dworp open hield.

Rita Timperman geboren in Halle (13/10/1949) werkte als lerares in Laken en Antwerpen, Rita en Guy kregen 3 kinderen twee jongens David en Filip en een meisje Katrien en hieruit nog 6 kleinkinderen allemaal jongens.

Naast het runnen van het KAJ Domein en het opvoeden van de kinderen waren ook Rita haar dagen soms te kort; terwijl manlief Guy van de ene vergadering naar de andere moest gaan.

Dikke proficiat 

Auteur
Devogeleer Emile
95480912

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Bever
Pajottegem
Dilbeek
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Affligem
Drogenbos
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures