HKV De Mannen van de Met beloont goudzoekers

Editiepajot.com
Halle

HKV De Mannen van de Met” trokken het afgelopen carnaval als “ Goudzoekers” door de Halse straten. Het leuke eraan was dat ook de toeschouwers in de prijzen konden vallen met… misschien wel écht goud.

Tijdens de stoet werd er maar liefst 150kg chocolade verdeeld in de vorm van 30.000 chocolademunten. Drie munten hadden het logo van De Mannen van de Met als opdruk. Wie zoekt, … die vond en …  deze 3 gelukkige vinders  werden donderdagavond ontvangen bij Juwelier Bosmans. 
Het Mini-Prinsenpaar 2024, Amélie en Thorin, bepaalde door lottrekking wie welke prijs mee naar huis mocht nemen. De hoofdprijs, een juweel t.w.v. 300€ aangeboden door Juwelier Bosmans werd gewonnen door David Van Obergen.
Stijn Borremans kwam als 2de uit de bus en mag gaan genieten van een Champagne-ontbijt voor 2 personen in Villa Servais. Tenslotte werd de derde prijs, een mooi drankenpakket geschonken door De Moor uit Aalst, gewonnen door Kirsten Jacobs
Met deze prijsuitreiking sluiten “De Mannen van de Met”, winnaars Carnaval 2024, het carnavalsjaar af. Een dankjewel aan al onze sponsors en sympathisanten. Op naar 2025!
 
Auteur
Marc Sluys
95472858

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Bever
Pajottegem
Dilbeek
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Affligem
Drogenbos
Pajottegem
Pajottegem
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures