Zomerse filmavonden in BUIZINGEN en LEMBEEK

C21

Zomerse filmavonden in BUIZINGEN en LEMBEEK

Scherm__afbeelding_2025-08-15_om_22
 
Halle wordt deze zomer opnieuw een openluchtcinema. CC ’t Vondel nodigt je uit voor twee sfeervolle filmavonden in openlucht. Op zondag 24 en donderdag 28 augustus projecteert het cultuurcentrum topfilms onder de sterrenhemel, helemaal gratis!
Op zondag 24 augustus ben je welkom in het park van Buizingen voor ‘Mufasa: The Lion King’, de visueel indrukwekkende prequel van de bekende Disneyklassieker. Regisseur Barry Jenkins brengt het levensverhaal van Mufasa verteld door Rafiki aan de jonge Kiara, dochter van Simba en Nala. En ja, ook Timon en Pumbaa duiken op in de film!
Donderdag 28 augustus zak je af naar het kasteelpark van Lembeek voor ‘Young Hearts’, de langverwachte debuutfilm van Anthony Schatteman. Een ontroerend verhaal over eerste liefde, verwarring en zelfontdekking, geschetst door de ogen van de veertienjarige Elias.
 
Praktisch:
De film start telkens om 21u.
Je kan je al installeren om 20u.
Breng gerust je eigen picknick en een comfortabele stoel mee.
Dorst of zin in iets lekkers? Er zijn drankjes en popcorn verkrijgbaar.
Opgelet: bij regenweer kan de film verplaatst worden naar de raadzaal van het stadhuis. De beslissing daarover valt ten laatste op de dag zelf en wordt via onze informatiekanalen bekend gemaakt. 
 
Nog een goede tip: kom bij voorkeur te voet of met de fiets.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 aug 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief