Lokaal talent kan zich opnieuw tonen op de kiosk in HALLE

C21

Lokaal talent kan zich opnieuw tonen op de kiosk in HALLE

Kiosk_grote_markt_
 

Halle stelt in mei en juni de kiosk op de Grote Markt opnieuw open voor gratis optredens. Iedereen kan zich kandidaat stellen om iets te organiseren in mei en juni. 

Alle optredens zijn openbaar, gratis en niet-commercieel. Iedereen die iets wil organiseren voor een breed publiek kan zich kandidaat stellen. Van muziek en comedy tot dans en poëzie… De stad selecteert op vaste momenten optredens die passen op de kiosk en de omgeving. 

Meer sfeer op de Grote Markt
De stad wil meer beleving in het stadscentrum en dan is de kiosk het ideale podium om inwoners iets extra aan te bieden, naast de vaste aperitiefconcerten in mei en juni. Gratis optredens trekken bezoekers aan, zorgen voor gezelligheid en ondersteunen zo ook de lokale handel.

Financiële ondersteuning door de stad
De stad kan optredens ondersteunen met een tussenkomst tot 500 euro per optreden. Die steun kan gebruikt worden voor:

  • de Unisono-vergoeding
  • huur van materiaal
  • geluidsversterking

Wie optreedt kan gratis een geluidsmeter en elektriciteit gebruiken. Voor materiaal kan je gebruikmaken van het uitleenaanbod van de stad.

Aanvragen via de website
Wie wil optreden, dient een aanvraag in via het online formulier op de website van de stad. Daarin geef je info over het optreden, de artiesten en voeg je een korte audio- of video-impressie toe.

Daarnaast moet ook een aanvraag gebeuren via het evenementenloket. Dat is nodig voor de praktische en administratieve opvolging, zoals geluidsafwijkingen bij versterkte muziek.

Meer info en het aanvraagformulier vind je op www.halle.be/kiosk.

 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
27 jan 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief