Mariaprocessie Halle zoekt handige helpers

C21

Mariaprocessie Halle zoekt handige helpers

Wa2
 

 Op zaterdag 7 maart begon het team van de Halse Mariaprocessie aan de opfrissing en bouw van nieuwe wagens voor de ommegang op 24 mei. Altijd welkom voor een foto of interview in de hangar op jeugdcentrum Stroppen. Jos en zijn team werken tussen 10 en 17 uur. Ze zoeken nog helpers, dus warme oproep om even te passeren! 

Elk jaar wordt ons historisch totaalspektakel over de Zwarte madonna en Halle als bedevaartstad indrukwekkender! We tellen af naar Pinksterzondag 24 mei. 
 
Handige Harry's gezocht om weer af en toe mee te helpen! Dit jaar worden onder meer de wagen van de Halse Vaantjesboeren en de bouw van de kerk opgefrist. Maar er worden ook 3 nieuwe wagentjes gebouwd, onder meer eentje om 400 jaar Sint-Rochuskapel te vieren én een nieuwe uitbeelding van een mirakel dat aan Onze Lieve Vrouw van Halle wordt toegeschreven.
Er wordt op zaterdagmiddag gewerkt van 10 tot 17 uur in de loods van de Mariaprocessie, op het terrein van jeugdcentrum Stroppen. Kom vrijblijvend eens langs of neem contact op met Jos via 0491/11 50 93 of jos-agnes@hotmail.com
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
09 mrt 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 08 mrt 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief