WK voetbal op groot scherm: samen supporteren in HALLE en Lembeek

Foto Stad Halle
Halle

De horeca in Halle zet opnieuw grote schermen tijdens het WK Voetbal. Zo kunnen de inwoners in Halle en Lembeek samen supporteren voor de Rode Duivels. Zo kijkt iedereen uit naar gezellige avonden vol sfeer en spanning. 

Voetbal brengt mensen samen. Dat bleek ook tijdens vorige EK's en WK's, toen heel wat Hallenaren samen de wedstrijden volgden op groot scherm. Dankzij de inzet en de organisatie van lokale horecazaken kan iedereen samen de Rode Duivels aanmoedigen. 
 
In het centrum van Halle komen grote schermen op het Cardijnplein en aan de Maandagmarkt. In Lembeek kunnen voetbalfans terecht op het Claesplein. Rond de schermen voorzien de organisatoren drank- en eetstanden zodat bezoekers in een gezellige sfeer van de wedstrijden kunnen genieten.
 
Sfeer én respect voor de buurt
Om de hinder voor omwonenden te beperken, gelden duidelijke afspraken. Grote schermen in openlucht zijn enkel toegelaten voor wedstrijden die vóór middernacht starten. Voor wedstrijden die midden in de nacht plaatsvinden, kunnen supporters wel terecht in verschillende horecazaken die hiervoor een afwijking op de openingsuren aanvragen.
 
Voor wie het nog niet in de agenda gezet had, hieronder het speelschema van de Rode Duivels in de groepsfase:
 
De Rode Duivels spelen in de eerste ronde 3 wedstrijden:
 
15 juni om 21u: België – Egypte
21 juni om 21u: België – Iran
27 juni om 5u: België – Nieuw-Zeeland (niet op groot scherm)
Auteur
Marc Sluys
95373513

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Bever
Pajottegem
Dilbeek
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Dilbeek
Affligem
Beersel
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures