HALLE - Meer dan 2.000 leerlingen deden mee aan de schoolcross

Editiepajot.com
Halle
Merckx en KOS

Zoals nu al de hele tijd de traditie is, wordt ook dit jaar in het Heilig-Hart&College te Halle de jaarlijkse scholencross gelopen.
De leerlingen liepen de hele dag door per jaar, eerst de meisjes, dan de jongens. In totaal trokken meer dan 2.100 jongens en meisjes de loopschoenen aan.

 De scholencross wordt georganiseerd om het volgende niet te vergeten: “Goed studeren is belangrijk, maar goed bewegen op zijn minst……..even belangrijk!”
De afstand was circa 1500 m en iedereen had de keuze recreatief of prestatiegericht te lopen. De eerste drie leerlingen kregen telkens een medaille. Bij aankomst kreeg iedereen een appel.
 
De scholencross vormt de afsluiter van de periode waarin geoefend wordt op uithouding. Dit gebeurde vooral op de atletiekpiste van het sportcomplex De Bres Bij sommigen ziet men het verschil, voor anderen is er nog werk aan de winkel.
Auteur
Felix Merckx
101038856

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures