LIEDEKERKE - Vierentwintigste Denderloop was een schot in de roos

C21

LIEDEKERKE - Vierentwintigste Denderloop was een schot in de roos

24e_maal_denderloop___08_a
 
24e_maal_denderloop___37_a
 
24e_maal_denderloop___87_a
 
24e_maal_denderloop___140_a
 
24e_maal_denderloop___205_a
 
24e_maal_denderloop___209_a
 
24e_maal_denderloop___270_a
 

De gemeentelijke sportraad en de sportdienst organiseerden donderdag  de Vierentwintigste Denderloop. Om 9.30 u. was er de start van de gratis kinderloop voor respectievelijk -8 en +8 jaar. Vervolgens met de prijsuitreiking voor de kinderen. Om 10.00 uur werd de start gegeven voor de Denderloop zelf over een afstand van 5, 10 of 15 km. met de elektronische tijdsregistratie. Een elektronische chip zit ingewerkt in het startnummer en registreert automatisch jouw tussentijden bij de 5km en de finishtijd. Meteen na aankomst kon je dan jouw finishtijd raadplegen. De tijdsregistratie wordt verzorgd door Racetimer. Langs het parcours waren er verschillende discobars opgestelde. 

Bij de meisjes eindigde als 8 jaar, Buayi Ines, tweede De Backer Kari, en als derde Kyane Desamblanx. Bij de meisjes eindigde als min 8 jaar, De Neef Louise, Cardijn Giele, en als derde Kyane Desamblanx.

Bij de jongens 8 jaar eindigde als eerste Van Impe Magnus,, tweede Debusscher Wannes, en als derde Asselman Quinten,  Bbij de jongens min 8 jaar, De Neef Laurens, Reno Desamblanx , en als derde Van Thuyne Alexander. 

 

Om 10.30 uur werd de start gegeven voor de Denderloop voor de afstanden van 5, 10 of 15 km. Niet minder dan 720 deelnemers aan de start. 

 

Bij de vijf km eindigde als eerste bij de Dames, Marina Steppe, tweede dame Laetitia Bonnaerens, en derde Els De Schuyteneer. 

Bij de heren als eerste Yannick De Buf, tweede, Tim Van Der Heyden, en als derde stijn vermeersch.

Bij de tien km eindigde als eerste dame Ingeborg Van Vaerenbergh, als tweede dame Wendy Haegheman, en derde silke segers.

Bij de heren eindigde als eerste Bart Haesebeyt, tweede koen lintermans, en als derde Koen Vansteenkiste.

Bij de vijftien km eindigde als eerste bij de Sylvie Ameloot, tweede dame  cindy van den bossche, en derde christie elaut.

Bij de heren eindigde als eerste Sergooris Jonas, tweede Luc Van Asbroeck, en als derde tim stockmans.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 mei 2015
Jacky Delcour
Jacky Delcour
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

marc colpaert | 16 mei 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Guido van Cauwelaert | 23 apr 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024

archief