LIEDEKERKE - Het derde en laatste parkconcert vindt plaats op vrijdag 25 en start met de lokale band Tessa




De band bestaat uit jongeren uit de streek, die allemaal al een hoop podiumervaring hebben. Zo zijn gitarist en pianiste Lander en Benthe Waegeman gekend van Folie Douce (winnaar De Nieuwe Lichting 2014) en is er front-vrouw Tessa Cornelis, op haar beurt bekend uit The Voice Kids 2014.
Daarna is het de beurt voor het iets stevigere werk met IC/TC.
Moeten we de hits van AC/DC eigenlijk nog aan u voorstellen? Wellicht niet, gezien deze Australische rockband met Back in black het op 1 na meest verkochte album aller tijden op hun naam heeft staan. Op 25 augustus zal u zich echt op een concert van deze rockers wanen, gezien bij IC/TC het totale plaatje klopt inclusief petjes en school uniformen.
Afsluiten doen ze deze 7e editie met Checkpoint Charlie, een rock cover band die uitsluitend bekende nummers speelt met een hoog energieniveau. Als finalist van de Benelux competitie 'The Clash of the Coverbands' hebben ze al voldoende bewezen wat ze in hun mars hebben, mis deze afsluiter dus zeker niet!