TERNAT - Nieuwe restaurant-brasserie Conviva mikt hoog

Editiepajot.com
Ternat
Ludo Van Der Cammen

Met restaurant–brasserie Conviva aan de Brusselstraat 183 is Ternat een horecazaak rijker. Met Marco Diricx (39) en Sylvia Bogemans (29) ligt de uitbating in ervaren handen want beiden hebben jarenlange ervaring achter de rug in een etablissement in het centrum van Antwerpen.

De vroegere taverne op dezelfde site werd door het Ternatse architectenbureau A-Projects van architect Luc Schouppe grondig verbouwd. “Het voorste deel van het vroegere boerenhof bleef intact maar werd fors aangepast en vernieuwd”, zegt Luc Schouppe. “Het restaurant werd een stuk groter zodat er nu tachtig plaatsen zijn. En er is een zaaltje beschikbaar voor maximaal veertig personen. De verbouwing werd zodanig aangepakt dat er van in het restaurant maximaal zicht is op het achterliggende landschap. En bij goed weer, kunnen de klanten ook plaats nemen op een ruim terras.”
Marco Diricx en Sylvia Bogemans presenteren alvast een uitgebreide kaart met als uitschieters grillgerechten maar ook flink wat gerechten uit de traditionele Franse keuken. En in de brasserie kan na de middag ook gewoon een pannenkoek worden gegeten.
“We gaan alvast voor een keuken waar de kwaliteit én de versheid primeren. En we vinden ook een mooie presentatie van de gerechten belangrijk”, stellen Sylvia en Marco die er helemaal klaar voor zijn om van Conviva van meteen af aan een stevige reputatie te geven.
Auteur
Ludo Van der Cammen
101084085

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Regio
Regio
Halle
Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures