TERNAT - Jong talent uit eigen streek in Cultuurcentrum

Editiepajot.com
Ternat
ingezonden foto

Zaterdag 1 november staat er jong, lokaal talent op de planken in CC De Ploter.. 'Kunst Veredeld met een D' is een cabaretduo, met geboren en getogen Ternattenaar Frank Boddin in de rangen, dat een mix brengt van humor, muziek en theater. Frank en Dieter van Obberghen brengen Nederlandstalige liedjes en begeleiden zichzelf op piano, contrabas en gitaar.

In hun voorprogramma speelt Ben Roeges. Deze Ternattenaar werd geselecteerd uit ‘Zennekikomiek’, een comedytraject voor komieken/lolbroeken uit eigen streek.
 
Het cultuurcentrum wil met deze avond nieuw talent in de picture zetten en de kans geven zich verder te ontwikkelen.
 
Ben Roeges toont zich nu al als een ijzersterke verteller die met rake observaties en geestige hersenkronkels een meesterlijk verhaal uit de doeken doet.
Kunst Veredeld met een D brengt de première van haar eerste programma 'Weg'. 'Weg' vertelt het verhaal van een cabaretier en een muzikant die, op zoek naar zichzelf, elkaar tegenkomen. Na meer dan 40 try-outs, van Utrecht en tot Dadizele, is 'Weg' uitgegroeid tot een dijk van een cabaretvoorstelling, met eigenzinnige teksten, een unieke speldynamiek en ijzingwekkend mooie liedjes.
Zaterdag 1 november 2014, 20u30
Woensdag 29 oktober repeteert Kunst Veredeld met een D in De Ploter tussen 10-16u. Contact: info@kunstveredeldmeteend.be – 0474 64 90 76
Auteur
Guido Van Cauwelaert
102283307

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Halle
Bever
Ninove
Dilbeek
Geraardsbergen
Pajottegem
Regio
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Ninove
Dilbeek
Roosdaal
Regio
Halle
Beersel
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures