KSKL TERNAT stelt defibrillator en jonge helden voor

Editiepajot.com
Ternat
Guido Van Cauwelaert

De jeugdploegen van voetbalvereniging KSKL Ternat verkochten de voorbije weken wafels om een defibrillator te financieren voor de campus te Lombeek.

Ilhan Ozdivik verkocht 140 dozen en Kyan Van Haesendonck 97. De twee jonge helden mochten dan ook de nieuwe defibrillator mee aan de pers voorstellen. Ook burgemeester Parys kwam hen feliciteren.

 

"Door de verkoop van 1320 dozen met vanille- en chocoladewafels is het ons gelukt om het budget rond te krijgen om het toestel aan te kopen en nog extra budget over te houden voor de lessen reanimatie en gebruik AED toestel te bekostigen", zegt Joerie De Clerck van het jeugdbestuur van KSKL.

 

"Het AED toestel op de jeugdcampus Lombeek is het 3e toestel in de gemeente Ternat en we hopen dat we door deze aankoop onze gemeente opnieuw wat hartveiliger hebben gemaakt", besluit zijn collegabestuurslid Herwig Platteau.

 

wat is een defibrillator? Zie http://hartveilig.rodekruis.be/hartveilig.net?id=3291

 

 

EETFESTIJN

 

Zaterdag 7 maart van 18 tot 22 en zondag 8 maart 2015 van 11.30 tot 20 uur vindt het jaarlijks eetfestijn van KSKLT-jeugd plaats in de parochiezaal van Ternat. Er staan de volgende schotels op het menu : Haantjes, stoofvlees, balletjes in tomatensaus, speciale schotel, kaas- en
garnaalkroketten.

 

 

Auteur
Guido Van Cauwelaert
98906051

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Ninove
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Halle
Ternat
Halle
Halle
Regio
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Halle
Pajottegem
Geraardsbergen
Pajottegem
Pajottegem
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures