TERNAT - Verkiezing kaftpapier Ezelsoor 2015

Editiepajot.com
Ternat
EP

Ook dit jaar hoeven de Ternatse kinderen geen kaftpapier te kopen! Op woensdag 2 september 2015 vindt in JC Puls de vijfde editie plaats van Ezelsoor, de gratis boekenkaftdag. Afgelopen week maakten de leerlingen van het derde en vierde leerjaar van de Ternatse scholen een top 3 van hun favoriete kaftpapier.

Al het kaftpapier is origineel ontworpen door jongeren uit Vlaams-Brabant. (Strip)tekenaars, waaronder Willem Pirquin en Marten Arys, maken live illustraties op boeken en schriften.
Verschillende verenigingen stellen hun activiteiten voor kinderen voor. Kinderen kunnen een instrument uitproberen, leuke spelletjes spelen met een jeugdbeweging of binnenkijken bij een sportles.
Er is ook een berg origineel knutselmateriaal waarmee de deelnemers hun eigen Ezelsoor-gadget kunnen maken. En tussendoor zijn er internationale hapjes en FairTrade-drankjes!
Vanaf eind juni staat het gekozen kaftpapier en alle informatie over de randanimatie op www.ezelsoor.info.

19 gemeentes doen mee aan Ezelsoor: Ternat, Halle, Sint-Genesius-Rode, Meise, Wemmel, Dilbeek, Molenbeek, Kraainem, Asse, Lennik, Machelen, Linkebeek, Zemst, Zaventem, Wezembeek-Oppem, Galmaarden, Aarschot, Laken en Sint-Pieters-Leeuw.
Ternatse verenigingen of vrijwilligers die graag willen meewerken, kunnen contact opnemen met  de dienst integratie, 02/583.04.47, integratie@ternat.be of met de jeugddienst, 02/582.05.01, jeugddienst@ternat.be 

Auteur
EP
98912991

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Ninove
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Halle
Ternat
Halle
Halle
Regio
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Halle
Pajottegem
Geraardsbergen
Pajottegem
Pajottegem
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures