TERNAT - Boodschap van de burgemeester

C21

TERNAT - Boodschap van de burgemeester

Image
 

Naar aanleiding van de terreuraanslagen werd een Waakzaamheidsbericht verstuurd door burgemeester Ronald Parys.

Deze  ochtend was er overleg met het hoofd van de wijkpolitie en de korpschef van zone TARL. In de gemeente Ternat is dreigingsniveau 4 van kracht. Concreet betekent dit dat de politie verhoogd toezicht houdt en patrouilleert op plaatsen waar veel volk samenkomt (scholen, evenementen...)


"Momenteel organiseren we een verhoogd toezicht op de N8, N9, N285 en de afritten van de E40 te Affligem en Ternat", laat informatieverantwoordelijke An Duchâtelet weten.

 

Aan de scholen wordt gevraagd om de toegangspoorten gesloten te houden. 
De uitstap naar het Vlaams parlement van de leerlingen van het zesde leerjaar van De Kiem Wambeek werd uitgesteld (het Vlaams Parlement is dicht nvdr)

 

Ook de markt in Sint-Katherina-Lombeek werd afgelast. En de gemeenteraadscommissie openbare werken moest worden verplaatst naar een latete datum, mede omdat de medewerkers van een studiebureau, die plannen moesten komen voorstellen, mogelijk niet tijdig uit Brussel in Ternat zouden kunnen geraken.


Zoals steeds, wordt gevraagd verdachte handelingen onmiddellijk te melden aan de politie via 101;
- als je vragen hebt over de terreurdreiging, bel 1771.
- Bel niet, maar gebruik sms of sociale media. 
- Ben je in Brussel of zoek je iemand in Brussel? Check de website van het ‪#‎RodeKruishttp://bit.ly/1RwHMxm ‪#‎ikbenveilig

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
22 mrt 2016
Guido Van Cauwelaert
Guido Van Cauwelaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Guido van Cauwelaert | 21 jun 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 10 jun 2025
Guido van Cauwelaert | 28 mei 2025

archief