TERNAT - Oudste mannelijke inwoner overleden

Editiepajot.com
Ternat
GVC

Zondag overleed Louis Meert. Met zijn 102 jaar was hij de langst levende Ternattenaar. Hij verbleef reeds enige tijd in het rust- en verzorgingstehuis in Walfergem.

In 2015 was Louis nog eregast bij de ontvangst van de oudstrijders op het gemeentehuis na het Te Deum naar aanleiding van de nationale feestdag. Als soldaat-milicien van de klasse 1935 werd Louis meermaals opgeroepen om de wapens op te nemen. Bij het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog werd hij ingelijfd bij de seintroepen. Hij werkte toen als telegrafist bij de RTT. Hij maakte de achttiendaagse veldtocht mee, werd krijgsgevangen genomen in Oostkamp en bleef tien dagen gevangen in Sleidingen. Daarna werd hij tewerkgesteld in het Ministerie van Bevoorrading. Na de oorlog kon Louis opnieuw aan de slag bij de RTT in het communicatiecentrum in Liedekerkebos.

Hij bleef ook op latere leeftijd actief met de moderne communicatie. Dankzij zijn PC en later zijn ipad was hij steeds verbonden met de vele vrienden.

Auteur
Guido Van Cauwelaert
98933553

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Dilbeek
Asse
Regio
Beersel
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Ninove
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Halle
Ternat
Halle
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures