TERNAT- Geboorteboomgaard

Editiepajot.com
Ternat

 Er werden twaalf bomen geplant: één boom voor alle geboorten in één maand van het voorbije jaar. De geboortebomen worden aangeplant voor de kinderen die in het jaar 2022 geboren werden.

 

Aan elke boom worden de namen van de betrokken kinderen aangebracht. Ook is er een overzichtsbord aan de ingang met wat algemene informatie en de plaats waar de boom staat die aan hen werd toegewezen. 

Het thema van de hoogstammige fruitbomen voor het geboortejaar 2022 is ‘Appelen’.

 

 

Programma

11u: samenkomst aan het gemeentehuis met openingswoord van Burgemeester Vanderhasselt.

11u15-11u30: vertrekken in kleinere groepen richting geboorteboomgaard en bevestiging van de naamlabels aan de bomen door de ouders.

doorlopend: receptie aangeboden door het gemeentebestuur met hapje en drankje.

Burgemeester, schepenen en gemeenteraadsleden zullen na een kwartier met een groep vertrekken richting geboorteboomgaard. Zij blijven nadien aan de geboorteboomgaard om te helpen jullie boom te vinden. Jullie kunnen dus ook vrij vertrekken tijdens dereceptie en het naamlabel aan de juiste boom gaan hangen. De afstand naar de geboorteboomgaard is ongeveer 750m (zie plan op achterkant)

 

Wij voorzien voor iedereen een lekker hapje en drankje. 

 

Aangezien de parkeerplaatsen beperkt zijn, raden wij iedereen aan om zoveel mogelijk te voet of met de fiets te komen.

Auteur
Guido van Cauwelaert
95376983

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Bever
Pajottegem
Dilbeek
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Dilbeek
Affligem
Beersel
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures