Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
NINOVE - Bloemen- en tuinmarkt

Naar jaarlijkse gewoonte organiseert de stad Ninove een bloemen- en tuinmarkt. Dit jaar vindt deze markt plaats op zondag 18 mei 2014 op het Dokter Hemerijckxplein in Ninove. De nieuwe locatie biedt meteen ook de gelegenheid een kleine wandeling te maken in het stadspark waar in de namiddag de Dag van het Park wordt georganiseerd, met tal van evenementen voor groot en klein.
Naast één- en meerjarige bloemen en tuinplanten, kruiden en groenten kan je op de markt op zoek gaan naar rotsplanten, rozen en orchideeën. Je vindt er ook tuinbenodigdheden en er zijn infostanden over composteren, (ecologisch) tuinieren, volkstuintjes, lokale natuurgebieden en Belgische pluimveerassen.
De stad Ninove biedt in samenwerking met sommige standhouders 1 gratis zakje potgrond aan bij een aankoop van 10 euro.
Opgelet! Er worden dit jaar geen bloempotten en –bakken meer opgevuld aan de stand met de zakjes potgrond.
Een springkasteel voor de allerkleinsten, de nabijheid van het stadspark en enkele terrasjes maken het bovendien extra gezellig en een absolute zondagse aanrader!