Geen postbedeling in HALLE, GOOIK en LENNIK

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

Inwoners uit Halle, Gooik en Lennik zullen vandaag geen postbode zien langskomen. In het hoofdpostkantoor in Halle is immers een staking uitgebroken. Een stakerspiket staat voor de poorten.

“NEEN wij staken niet tegen de besparingen van de regering. Wij staken omdat de meeste rondes van de postbodes veel te zwaar zijn, omdat het systeem waarbij de rondes van Gooik en Lennik klaargemaakt worden in Halle nog altijd vierkant draait en omdat wij met een personeelstekort te kampen hebben waardoor we bijna geen verlof kunnen nemen”, zeggen de popstbosdes.

De onvrede in het postkantoor in Halle is niet van vandaag. De drie vakbonden hebben er al eerder gestaakt
Bart Serlippens van ACV-Transcom: “De vakbonden hebben tot vervelens toe de toestand hier aangeklaagd. Er zouden zeker 7 personen moeten bijkomen. Overuren kunnen niet worden opgenomen. Wij wachten nu op een signaal van de directie om het werk terug te hervatten
In Gooik en Lennik werden de kranten bedeeld. In Halle gebeurde dat maar voor de helft.
Kom zeker eens een kijkje nemen aan het postkantoor van Halle (kant Bergensesteenweg) Het stakerspiket staat klaar.
Auteur
Felix Merckx
105872596

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Ninove
Ninove
Pajottegem
Geraardsbergen
Lennik
Beersel
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Pajottegem
Lennik
Lennik
Asse
Bever
Pajottegem
Ninove
Pepingen
Regio
Sint-Pieters-Leeuw
Regio

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures