HALLE - Marie-Louise mag 104 kaarsjes uitblazen

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

In Wooncentrum Zonnig Huis in Halle werd Marie-Louise Vermeerssen gevierd voor haar 104 jaar. Marie-Louise werd geboren op 6 juli 1911 te Doel. zij had één zus, Blanche. De echtgenoot van Marie-Louise was Marcel Denayer. Hij was afkomstig uit Halle en was van beroep ingenieur. Marie-Louise kwam naar het Zonnig Huis op 17 januari 2006

Marie-Louise bleef thuis om het huishouden te doen. Ze hadden een mooi huis met een grote tuin in Buizingen en gingen veel op reis. Door gezondheidsproblemen van Marcel verkochten ze hun huis in Buizingen en gingen ze op een appartement in Halle wonen.
Een hobby had Marie-Louise niet. Wel was zij steeds te vinden voor een lekker gebakje, vooral voor een Merveilleux. De bakker rechtover haar appartement zag haar dan ook graag komen.
Marie-Louise kwam naar het Zonnig Huis op 17 januari 2006, maar zij kennen er haar al van toen ze op bezoek kwam bij haar zus, Blanche. Als ze langskwam bracht ze steeds gebakjes mee.
Auteur
Felix Merckx
105895684

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Ninove
Ninove
Pajottegem
Geraardsbergen
Lennik
Beersel
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Pajottegem
Lennik
Lennik
Asse
Bever
Pajottegem
Ninove
Pepingen
Regio
Sint-Pieters-Leeuw
Regio

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures