HALLE – Themadag Don-Boscoschool beetje Tommorowland in de Emmaüskerk.

Editiepajot.com
Halle
Emile Devogeleer

  Vandaag vrijdag namen zowat 500 leerlingen van de eerste en tweede graad TSO van Don Bosco Halle deel aan de themadag. Dit jaar een speciale want niemand minder dan DJ F.R.A.N.K. bekend van Tommorowland, Laundry Day,  Summerfestival, Back to the 90’s en resident-dj in de Carré kwam op het einde van de dag de Emmaüskerk omtoveren tot een Dance festival.

 Eerst op de dag kregen de leerlingen een dag voorgeschoteld met tientallen zeer uiteenlopende workshops. Zo was er jeugdauteur Marc De Bel die een lezing kwam geven, werden ze ingewijd in de keukengeheimen zoals wafels bakken, slagroom maken, koekjes bakken, tot zelf een volledige menu klaarmaken, fietsen herstellen,leren fietsen met een eenwieller, naar het museum gaan, een stadswandeling of acteren met Sander Provost van Ketnet.

Andere workshops zoals dansen, gevechtsport, zelf verf leren maken of maskers en hoed in elkaar knutselen, of zelf achter een mengpaneel staan kregen ook veel aandacht van de leerlingen

Auteur
Emile Devogeleer
100918268

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Asse
Affligem
Asse
Geraardsbergen
Beersel
Beersel
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures