SINT-PIETERS-LEEUW - Petrus en Marie-Annie vierden briljanten huwelijk

C21

SINT-PIETERS-LEEUW - Petrus en Marie-Annie vierden briljanten huwelijk

Briljant_groot
Ingezonden foto's
 
Briljant_kl
Ingezonden foto's

 OKRA Oudenaken Sint-Laureins Berchem vierde het 65 jarige huwelijk  (briljant) van Petrus Pauwels  (89) en Marie-Annie Van Mulders (87) Ze wonen in Vlezenbeek .en traden in het huwelijk te Vorst(bt) waar Marie Annie woonde.

Petrus (Frans ) werd geboren te Gaasbeek . Beiden leerde mekaar kennen toen Marie-Annie met vakantie kwam bij het bevriend landbouwer Keymolen te Vlezenbeek.

Petrus (Frans) heeft zijn ganse loopbaan gewerkt  (48 jaar ) bij de toenmalige R.T.T. Marie Annie werkte als bediende maar heeft deze job opgegeven  om te zorgen voor de opvoeding van hun drie zoons ,Roland- Daniel-en Eddy .  Marie-Annie hield zich buiten de opvoeding van haar kinderen ook bezig met het kweken van aardbeien. Verder groeide het gezin met 5 kleinkinderen  en 1 achter kleinkind 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
20 mei 2017
Felix Merckx
Ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 05 jan 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 01 jan 2026
redactie | 25 dec 2025

archief