Dilbeek verwelkomt de zomer met unieke picknickrugzakken

Met de nieuwe Visit Dilbeek picknickrugzakken lanceert Dilbeek een gloednieuw toeristisch product. Bezoekers én inwoners kunnen een gevulde rugzak bestellen en genieten van een smakelijke pauze in het groen.
Het initiatief zet niet alleen de verrassend groene plekjes van Dilbeek in de kijker, maar steunt ook de lokale horeca. De picknickrugzakken zijn een originele manier om de gemeente te (her)ontdekken, perfect te combineren met een wandeling of een bezoek aan een erfgoedparel.
Picknicken in Dilbeek: lekker, lokaal en in het groen
Drie Dilbeekse horecazaken werken mee aan dit smakelijke concept: Bar Envie, Krok & Ko en Lou’s Plek. Zij vullen de rugzakken met lekkere, verzorgde picknickformules.
De eerste rugzakken gingen inmiddels al de deur uit, met lovende reacties: “Het was echt hélemaal in orde! Heel lekker, verzorgd en kwalitatief eten en drinken! Ook voldoende voor een volwassene/kind. Heel leuk dat er ook een kinder-rugzak was!”
Naast heerlijk eten en drinken, krijg je alles wat je nodig hebt voor een geslaagde picknick: een picknickdeken, borden, bestek, glazen en servetten. Ook de wandelbrochure Op stap in Dilbeek zit erbij, zodat je meteen op pad kan.
Een uniek toeristisch aanbod voor de regio
Met deze picknickrugzakken biedt Dilbeek iets nieuws én unieks aan in de regio. Het concept combineert streeklekkers, natuur en erfgoed op een toegankelijke manier – ideaal voor gezinnen, koppels of vriendengroepen die een dagje dichtbij huis willen genieten.
In elke rugzak zit een QR-code naar een korte vragenlijst. Beantwoord je die, dan maak je elke maand kans op een gezellig picknickdeken. De feedback wordt gebruikt om het aanbod nog beter af te stemmen op de wensen van picknickers.
Tip: bestel tijdig! De picknickrugzakken zijn op bestelling beschikbaar en dienen minstens 2 dagen op voorhand gereserveerd te worden via de website.
Veronique De Buyst, schepen van Toerisme, besluit: “Deze picknickrugzakken zijn veel meer dan een smakelijke lunch: ze nodigen uit om op verkenning te gaan in eigen streek en het beste van Dilbeek te beleven – lekker, lokaal en in het groen.”
Meer info en bestellen kan via: www.visit-dilbeek.be/picknicken
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Sluys | 02 mei 2025
Marc Colpaert | 29 apr 2025
Marc Colpaert | 28 apr 2025
Marc Sluys | 23 apr 2025
Marc Colpaert | 22 apr 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 15 apr 2025
Marc Colpaert | 08 apr 2025
Marc Sluys | 07 apr 2025
Marc Sluys | 04 apr 2025
Marc Sluys | 04 apr 2025
Marc Sluys | 03 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Colpaert | 31 mrt 2025
Marc Sluys | 31 mrt 2025
Marc Colpaert | 29 mrt 2025
Marc Sluys | 26 mrt 2025
Guido | 25 mrt 2025