57ste Halfoogstfeesten, geen zomer zonder in BELLINGEn


De Halfoogstfeesten vieren dit jaar hun 67ste editie opnieuw onder het motto “Geen zomer zonder”.
We trappen af op donderdag 31 juli met de 8ste editie van After Work Summer Vibes : een relaxte avond vol zomerse beats, dampende mosselen en een ontspannen sfeer. Later op de avond zorgen De Fanfarettes voor een portie feest : glimmende saxen, trompetten en zwetende muzikanten met een uitgebreider repertoire dan eender welke hedendaagse coverband! DJ Marc Huylebroeck is de rode draad doorheen de avond :een echte “Old school DJ” die moeiteloos en naadloos alle muziekgenres aan elkaar babbelt.
Vrijdag 1 augustus is het tijd voor Bell’air Summer Vibes, de ultieme zomerfuif met een knallende line-up van DJ-team Discobooze DJ White, DJ Laux, en Surrender2Base. Bereid je voor op een avond vol vette beats en zomerse vibes én om te dansen onder de sterren. Inkomprijs : slechts 5 euro
Zaterdag staat in het teken van het hele gezin, met vanaf 15u muziek, springkastelen, kindergrime én een kindershow met Priet Praat . s Avonds vieren we de “Avond van de Mosselpot”: genieten van verse mosselen terwijl zanger Gino zorgt voor gezellige en verrassende muziek. Een avond om te proeven, te luisteren en te genieten.
Op zondag 3 augustus nog voor de eerste haan kraait, arriveren de eerste wandelaars voor de taalgrenstrail ( 30-42-50 km) en taalgrenswalk ( 7-10-15-22 km) . Zij flirten met de taalgrens door een streek die het Toscane van Belgie genoemd wordt. Bellingen 2.0 Walk-Trail-Hike blijft trouw aan haar basisprincipes : vrijgemaakte paden, doortochten langs privé-domeinen, de natuur telt.
We sluiten af met de legendarische Nacht van de Cafébazen. Dit jaar in een nieuw kleedje en met een spectaculaire rodeostier-wedstrijd onder de cafébazen.
Vergeet dus barkrukken en tapkranen : deze keer nemen ze plaats op de halfoogststier. Wie blijft het langst zitten? Wie maakt de de sierlijkste val ? Wie wint de 1ste Rodeo Royale van de cafébazen ? Nemen al zeker deel : De Bascule, Het Dravershof, Onder den Toren,De Jona, Terlinden , de Vontjesboer, ZET’A , Lamme Gish, Op ‘ Kassaa, ’ t Oud Kasteel …
Voor de muzikale noot zorgen zanger Bart en WIM SOUTAER . Vorige week nog op Werchter en nu de afsluiter in Bellingen.
We sluiten de avond af met een knallende set van de Flippo’s en De Verloure Discjockeys. Mis het niet!
Ook belangrijk om te vermelden is dat deze avond geheeel gratis wordt aangeboden.
Doorheen de vier dagen is het Halfoogstrestaurant het culinaire hart van het feest, waar je kunt genieten van klassiekers zoals de goudmerkmosselen, garnaal- en kaaskroketten, ballekes in tomatensaus, vol-au-vent, spaghetti , dit jaar ook kalkoengebraad én op zondag de introductie van de Bell’Burger. Allemaal aan eerlijke prijzen.
Kortom: vier dagen vol feest, muziek en smaak, want er is écht geen zomer zonder de Halfoogstfeesten!
Wij danken onze sponsors, de vele vrijwilligers, de gemeente Pepingen en de politie Pajot
Alles vindt plaats op het halfoogstterrein langsheen de Hondzochtstraat.
Het bestuur
Bart Cochez, Rudi Dubois, Patrick Pé, Marleen Seghers, Rudi Seghers , Kristof Versyck , Kobe Voorbraeck