LENNIK - Highland Games lokte de massa naar Gaasbeek

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

LENNIK - Highland Games lokte de massa naar Gaasbeek

Editiepajotlennik_games_1
Foto's © AlphonseDegreef
 
Editiepajotlennik_games_2
Foto's © Alphonse Degreef
 
Editiepajotlennik_games_3
Foto's © Alphonse Degreef
 
Editiepajotlennik_games_4
Foto's © Alphonse Degreef
 

De derde editie van de Highland games in Gaasbeek lokte de grote massa. In het unieke decor van het kasteel van Gaasbeek toonden 11 ploegen welk sterke spieren ze wel hebben. Voor de organisatie zorgde de clan Mc Sinclair.

Onder de deelnemers ook een ploeg met mensen uit Lennik van het rugbyteam RRC Pajot. Op het programma stond ondermeer koffers dragen over een zo lang mogelijke afstand, balkwerpen, touwtrekken en zware banden over een afstand verslepen.

Voor de kinderen waren er speciale Highland games.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
21 mei 2012
Felix Merckx
Alphonse Degreef
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief