Winnaars PoezieParkoer BEERSEL werden gehuldigd

Beersel
De voorbije maanden kon je in de Beerselse deelgemeente Alsemberg langs het PoëzieParKoer zowel mooie plekjes als poëtische teksten ontdekken. De gemeente Beersel lanceerde eind vorig jaar voor de zesde maal de poëziewedstrijd PoëzieParKoer, ditmaal rond het thema ‘metamorfose’. De vijftig mooiste, bijzonderste en meest ontroerende gedichten kregen een plaats langs de route. Iedere deelnemer kreeg de kans om te stemmen, en 112 mensen deden dat ook. 
 
De winnaar in de categorie onder 14 jaar is Asia Ariyel Debrumet haar gedicht ‘Anders’. De vereniging ‘Taalplezier Lot’ werd de publiekslieveling + 14 met het gedicht ‘Hoopvol’. Lesgeefster Chris Cornelis kon haar cursisten die elke week een basiscursus Nederlands in Lot volgen, motiveren om een gedicht te schrijven. De onschuldige hand van onze kinderburgemeester Benthe trok uit alle inzendingen de publieksprijs en dit werd Marie-Louise Abbeloos. Deze 3 winnaars werden in de ‘boeken’ gezet tijdens de prijsuitreiking. 
 
Elsie De Greef, schepen van de bibliotheek: “Hartelijk dank aan iedereen die heeft meegewerkt aan het PoëzieParkoer en extra dank aan de bib en de dienst vrije tijd om dit mooi project te verwezenlijken. Voor wie geen genoeg krijgt van het dichten, volgend jaar landen we met het PoëzieParKoer in deelgemeente Lot!” 
Auteur
Marc Sluys - Hugo Deville
98034010

Meer nieuws uit Beersel

Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel
Beersel

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Geraardsbergen
Pajottegem
Asse
Ninove
Beersel
Pajottegem
Lennik
Halle
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Dilbeek
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures