GERAARDSBERGEN - Oudercomité Karmelieten schenkt plunje aan Manneken-Pis

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

GERAARDSBERGEN - Oudercomité Karmelieten schenkt plunje aan Manneken-Pis

Editiepajot_jimmy_godaert_oudercomit___karmelieten_schenkt_plunje_aan_manneken-pis
 

Het oudercomité van het Sint-Jozefsinstituut, ook gekend als het Karmelieten, schonk naar aanleiding van haar 60-jarig bestaan een “Jozef” plunje aan het Geraardsbergse Manneken-Pis. Het pakje bestond uit een felgeel T-shirt met het logo en een blauwe broek. Deze creatie werd vervaardigd door  Iris De Pourcq.

 

Naast peter Jef Merckaert , die ook voorzitter is van het oudercomité, en meter Cindy Faveriau werden nog zeven leden van de vereniging ambassadeur voor het Geraardsbergse Manneken-Pis.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
04 dec 2015
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief