GERAARDSBERGEN - SLZ toverde school om tot cowboy- en indianendorp tijdens opendeurdag

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

GERAARDSBERGEN - SLZ toverde school om tot cowboy- en indianendorp tijdens opendeurdag

Img_7979
 

Op 22 april organiseerde de Sint-Lutgardisbasisschool tijdens haar jaarlijkse opendeurdag een groots opgezette familiedag in het thema Cowboys & Indianen. Het oudercomité van de school toverde de school die dag om tot een heus cowboy- en indianendorp met activiteiten voor jong & oud.

 

Tijdens de familiedag kon je als bezoeker deelnemen aan een resem activiteiten: boogschieten, ponyritjes, elektronisch karabijnschieten, workshops in het thema, optreden & dansinitiatie Valley Line Dancers, cowboydorp met resem activiteiten, … Een fel gesmaakte familiedag zo bleek achteraf! Veel bezoekers, leuke activiteiten en de zon die toch af en toe kwam piepen.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
25 apr 2017
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief