Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
GERAARDSBERGEN - Heel wat leuks te beleven op Muurrock 4 kids

Op de Vesten ging opnieuw het festival Muurrock 4 Kids door. Dit jaar was het thema een wereld van ridders en prinsessen. Het werd een keileuke namiddag waar de kinderen zich helemaal konden uitleven op springkastelen, een Wipe Out Baan en voor de kleinsten was er zelfs een treintje op rails voorzien.
De kinderen konden zich ook laten schminken om hun look van ridder of prinses helemaal af te maken.
De muziek stond nog altijd voorop bij Muurrock 4 Kids. Na een spetterend optreden van de Jeuk Live Band was het de beurt aan Radio Oorwoud. De band werd opgericht in 2012 door WWF België, Hannelore Bedert zingt er samen met heel wat fantastische andere muzikanten over de natuur (en haar problemen) op een gekke, dansbare en een beetje stoute manier. Verder was ook Maya De Bij aanwezig.