GERAARDSBERGEN - Amerikaans Militair Attaché brengt bezoek aan oorlogsmonument

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

GERAARDSBERGEN - Amerikaans Militair Attaché brengt bezoek aan oorlogsmonument

890dwb07w45-amerikaans-militair-attache-brengt-bezoek-aan-oorlogsmonument
 

Kolonel Scott Shepard, Bulit , Militair Attaché USA Air Force in Brussel en zijn vrouw Barbie brachten een bezoek aan het Monument voor twee Amerikaanse jachtpiloten die op 31 mei 1944 met hun toestel neerstortten te Zandbergen. Bulit kwam omdat hij op de dag van de onthulling niet aanwezig kon zijn en hij Wings of Memory wilde bedanken voor de inzet. Scott kreeg door WOM ook een luchtdoop aangeboden aangezien hij de dag van zijn bezoek  op de koop toe jarig was. Achteraf kon de kolonel in het clublokaal van WOM artefacten van de jachtvliegtuigen Mustang P51 van  luitenant Robert H. Homuth en kapitein Carroll B. McElroy aanschouwen en kreeg hij nog enkele souvenirs mee. Bulit wist ook te vertellen dat hij via zijn overgrootouder roots heeft in Belgie.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
31 okt 2017
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief