Maak kans op €3000 aan cadeaus tijdens Schitterend GERAARDSBERGEN

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Maak kans op €3000 aan cadeaus tijdens Schitterend GERAARDSBERGEN

Jim_1708
 

Met het aansteken van de kerstverlichting in de straten van het centrum en een verrassende grote eindejaarsactie van de handelaars wordt in Geraardsbergen de eindejaarperiode ingeluid.

 

De stad stelt in samenwerking met het Verenigd Handelscentrum “Schitterend Geraardsbergen 2018” voor.

 

Zowel het Verenigd Handelscentrum als de stad hebben kosten nog moeite gespaard om er opnieuw een sfeervol en mooi versierd centrum van onze gezellige binnenstad te maken waar het fijn is te kuieren langs de winkels.

 

Tevens werd door Het Verenigd Handelscentrum een etalage voor samengesteld met prijzen van wel 48 verschillende deelnemende handelaars met alles samen een waarde hoger dan 3.000 euro.

 

Iedereen die bij de deelnemende handelaars zijn eindejaarsinkopen gaat doen maak kans om de inhoud van deze etalage, die te bezichtigen is in het winkelpand ‘Barrique’ gelegen in de Grote straat, te winnen.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
25 nov 2018
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief