Chiro Karreveld PEPINGEN op kamp in Neeroeteren

Editiepajot.com
Pepingen
Ingezonden foto

 Chiro Karreveld Pepingen vertrok op 1 juli met 150 kinderen, zowel jongens als meisjes, voor hun jaarlijks bivak naar het Limburgse Neeroeteren. De leidingsploeg, bestaat uit 27 personen. Zij zorgen tien dagen lang voor een gevarieerd afdelingsprogramma. Daarbuiten zorgen ze voor tal van andere activiteiten zoals een trektocht, familiedag, avondvullend programma en om het kamp af te sluiten, het kampvuur.

De hongerige buikjes worden gevuld met lekkere gerechten klaargemaakt door veertien kookouders. De kookploeg bestaat uit: Heidi, Lucie, Staaf, Marc, Anita, Mariëlla, Tony, Greet, Patrick, Martine, Bart, Zefanja, Ingrid en Peter.

De kinderen maakten kennis met het bivakthema "Celle en het beest". Dit thema vormt een leidraad doorheen de verschillende dagen en activiteiten. Ook de kookouders stelden iedere dag op een ludieke manier het menu voor aan de kinderen.

Tijdens de bezoeknamiddag, op zondag 9 juli, kwamen ouders, familie, vrienden of oud-leiding een kijkje komen nemen op de locatie van ‘t Driege Jomahei, Roosterbergstraat te Neeroeteren. Voor info zie www.chiropepingen.be

Auteur
Felix Merckx
95944433

Meer nieuws uit Pepingen

Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen
Pepingen

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Halle
Halle
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Ninove
Pajottegem
Asse
Geraardsbergen
Beersel
Halle
Sint-Genesius-Rode
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Pieters-Leeuw

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures