Jessica van Hair Axent zorgt voor luxe en ontspanning in haar vernieuwde salon


Kapster Jessica Dekoninck is al 15 jaar een vaste waarde in de Nieuwstraat in Galmaarden. Omdat de stiel van kapster zoveel aan het veranderen is was het tijd om het salon te vernieuwen.
Sinds 2010 is Jessica Dekoninck actief als kapster bij Hair Axent in de Nieuwstraat 44 in Galmaarden. Jessica is een ervaren kapster, waar zowel dames, heren als kinderen terecht kunnen voor een hippe, nieuwe look of een tijdloze klassieker. “Want jij bepaalt natuurlijk zelf wat je wil. Ik geef je graag persoonlijk advies”, aldus Jessica.
Recent werd het salon volledig vernieuwd met een duidelijke visie, de tijd blijft niet stilstaan en wij dus ook niet. “Daarom blijft bijscholen en investeren in nieuwe technieken voor het team erg belangrijk. In ons salon staat niet alleen mooi haar centraal, maar ook rust en luxe. De klanten kunnen er even ontsnappen aan de drukte en genieten van echte ontspanning, aan de wastafels met verzorgende treatment behandelingen en stoelmassages”, vertelde Jessica.
Zaakvoerster Jessica is gespecialiseerd in balayages, opsteekkapsels, snit en kinderkapsels. Kapster Skrolan staat bekend voor haar brushings en kleuringen. Tenslotte is er ook nog Jessy die het team komt versterken tijdens weekend en schoolvakanties. Samen vormen zij een enthousiast team dat elke klant met aandacht en vakkennis ontvangt. In een moderne zaak heet ze u graag welkom. Maak online een afspraak via de website https://www.hairaxent.be/
