Museumbus van CC de Meent in ALSEMBERG groot succes

C21

Museumbus van CC de Meent in ALSEMBERG groot succes

Editiepajot_beersel
Ingezonden foto / Het Filmfestival Gent
Editiepajot_beersel
Ingezonden foto / The Body in Indian Art in Bozar
 

De maandelijkse museumbus van CC de Meent is een groot succes. De trip naar het Van Goghmuseum en het Rijksmuseum in Amsterdam en het gegidste bezoek aan het Louvre in Lens waren al snel uitverkocht. Later dit najaar staan er nog boeiende uitstappen op het programma. Hiervoor kan je nog een plek reserveren. De volgende stopplaats is het Filmfestival van Gent.

Donderdag 17 oktober trekt de museumbus richting Gent. Het Filmfestival Gent brengt hulde aan Martin Scorsese met een spectaculaire overzichtstentoonstelling in het Caemersklooster. Na het gegidst bezoek aan de tentoonstelling, is er een warme lunch voorzien. In de namiddag staat een avant-premiere filmvoorstelling in het Internationaal Filmfestival Gent op het programma. Tickets voor deze museumbus kosten €47 (bus + gids + tentoonstelling + lunch + avant-premiere inbegrepen).

In het kader van Europalia India volgt in het najaar (Di. 10 december) nog een gegidst bezoek aan de tentoonstelling The Body in Indian Art in Bozar Brussel. Meesterwerken uit het prestigieuze National Museum van India, oude tempels, kleine afgelegen musea en koninklijke collecties brengen je in vervoering. Tickets voor dit gegidst bezoek (€ 10, eigen vervoer) en de uitstap naar het Filmfestival van Gent boek je via www.demeent.be

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
27 sep 2013
Elsie De Greef
ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 06 mei 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 05 mei 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Hugo Deville | 04 mei 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 23 apr 2025
Hugo Deville | 18 apr 2025
Marc Sluys - Hugo Deville | 15 apr 2025

archief