Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
LINKEBEEK - Tableau nr.1 brengt ‘April in Paris’

Bart van Avermaet en Annick Segal, beter bekend als Rosa en Waldek in Thuis, brengen met hun twee het stuk ‘April in Paris’. Het stuk werd geschreven door de Engelse schrijver John Godber en is te zien in een regie van Robert Sian. De voorstelling gaat door in GC de Moelie in Linkebeek op donderdag 22 januari om 20u.
Albert en Betty hebben een haat-liefderelatie. Maar dan wint Betty een romantisch weekendje Parijs voor twee. Voor het koppel, dat nog nooit het dorp verliet, wordt het een sprong in het onbekende. Op reis gaan naar een land waar je als vrouw rechtstaand moet plassen, waar al het brood Frans is en waar je op straat jonge vrouwen ziet met hoge hakken en push-ups. Wordt dat zwemmen of verzuipen?
Meer info: http://www.demoelie.be/nl/event/13001/april-in-paris