Kerst met Christoff in de bomvolle kerk van Herne





Kerstkoning Christoff was ook dit jaar van de partij voor een magisch kerstmoment in de Sint Petrus en Pauluskerk van Herne, dit op 11 december. De zaal zat afgeladen vol met mensen die genoten van het optreden, dat was duidelijk te merken op de vele gezichten van de aanwezige mensen.
Wie zin had om zich helemaal te laten indompelen in de warme sfeer van Kerstmis, moest zeker in de kerk van Herne zijn op donderdagavond. “In de mooiste tijd van het jaar merk ik dat mensen nood hebben aan warmte, aan een gezellig samenzijn op een unieke plek, waar ze meer dan ooit de verbondenheid voelen met elkaar. Ik ben blij dat ik terug in Herne ben, want ik groeide op in het Pajottenland en ik ben hier heel graag”, aldus zanger Christoff.
Naast de vertrouwde klanken voegde hij ook nieuwe nummers toe aan het repertoire dat ze samen met het koor en de liveband brachten.
