BEVER / GALMAARDEN / HERNE – Cursus vogeltrektellingen

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

BEVER / GALMAARDEN / HERNE – Cursus vogeltrektellingen

Vzw_de_mark_p200

Vzw De Mark start vrijdag 3 september met een cursus vogeltrektellingen. Deze loopt tot in de maand oktober.

De vogeltrek is één van de boeiendste natuurfenomenen. In deze cursus gaat men in op de mechanismen die hier achter zitten. Ook gaan ze na hoe vogels zich voorbereiden op die grootse onderneming. Ze leren ook hoe vogels zich gedragen tijdens hun trektocht en met welke problemen ze af te rekenen hebben.
 
De theorie wordt gegeven door Koen Leysen (Natuurpunt Educatie) op vrijdag 3 september om 20u00 en op vrijdag 10 september om 20u00
 
Voor de praktijk zorgt Wouter Faveyts
Bij het trekonderzoek besteden ze bijzondere aandacht aan de trektellingen, een populair gebeuren in Vlaanderen. Op een goed gelegen telpost noteren ze dan een voormiddag alle overtrekkende vogels. Afspraak om 7 u 30 aan te Kerk van WAARBEKE op zondag 10 oktober (voormiddag) en op zondag 17 oktober (voormiddag)
 
André Prové (054/58.92.17 tussen 18u00 en 20u00 ) of andreprove@skynet.be Inschrijven: 15 € op 441-2518241-75 van vzw DE MARK Bever-Galmaarden-Herne.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 aug 2010
Felix Merckx
ep
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 29 jul 2026

archief