Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
VOLLEZELE - Chiro Barthel op stap

Enkele meisjes van chiro Barthel in Geraardsbergen zakten af naar het Pajottenland voor een vierdaags fietskamp tijdens de Paasvakantie. Gedurende hun tocht stopten ze ook even in Vollezele om er wat uit te rusten. "Onze meisjes rijden allemaal graag met de fiets en omdat de lente in het land is, vonden wij het leuk om gedurende enkele dagen door heel wat Pajotse dorpen te gaan fietsen", vertelde Sarah Van Impe. En weg waren de meiden op ontdekking naar een nieuw Pajots dorp.