Flitsvoertuig aangereden maar geen reden om sneller te rijden

De Politie Pajottenland heeft ons meegedeeld dat op 16 mei een flitsvoertuig van hun zone werd aangereden. Maar vertellen ze er dadelijk bij dit is geen excuus om vanaf vandaag te gaan vlammen op onze Pajotse wegen, want ze hebben nog ander materiaal om te flitsen, u bent bij deze gewaarschuwd.
"Op zaterdagavond 16 mei werd het flitsvoertuig van de politiezone Pajottenland aangereden terwijl het opgesteld stond langs de Patriotsesteenweg. Het flitsvoertuig werd hierbij ernstig beschadigd en is bijgevolg buiten dienst. Onze zone beschikt buiten het flitsvoertuig nog over ander materiaal waarmee er steeds kan geflitst worden. Er zullen dus nog steeds, verspreid over het grondgebied van onze politiezone Pajottenland snelheidscontroles uitgevoerd worden en dit op regelmatige basis.
Wij anticiperen hiermee op de wilde geruchten die gisteren op sociale media verschenen evenals de foto's van ons beschadigde voertuig. Hardrijders hebben bijgevolg geen vrij spel in onze politiezone zoals sommigen beweerden op sociale media.", vertelde commissaris Glenn Deherder.
